KURUMSAL

ÇEV-SET Mühendislik Çevre Bilimleri kurucularının tamamının Çevre Mühendisi olduğu, alanında tecrübeli mühendisleriyle başta çevre mevzuatı ile ilgili tüm konularda hizmet vermek amacıyla 2019 yılında kurulmuştur.

Mühendislik ve Doğa Bilimlerinde teknik uzmanlığı ve müşteri memnuniyetini aynı başlıkta toplayarak ÇEV-SET Mühendislik Çevre Bilimleri Tic. Ltd. Şti. adı altında Çanakkale Merkezli Firmamızda hizmet verebiliyor olmaktan onur duyuyoruz.

Şirketimizin ana hizmet konusu 2872 sayılı Çevre Kanunu ve ilgili tüm yönetmelik hükümlerince işletmelerin faaliyetlerini planlama ve sürdürmelerini sağlamaktır.  İşletmelerin;

–  Çevre Danışmanlık Hizmetleri,

–  Çevresel Etki Değerlendirme Raporu Hazırlama,

–  Çevre İzin ve Lisans Aşamaları,

–  Endüstriyel Atık Yönetim Planları ve Maden Atık Yönetim Planları,

–  Atık Formlarının hazırlanması,

–  Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tespit ve denetimleri bizzat takibi,

–  Atıksu Arıtma, İçme ve Kullanma Suyu Arıtımı, Proje, İmalat ve İşletilmesi,

–  Sıfır Atık Yönetim Planlaması ve Uygulaması gibi konularında faaliyet göstermektedir.

Değişen yönetmelikleri takip eden ve bu doğrultuda öncelikle işletmenizin  menfaatlerini gözeterek ihtiyacı olan dokümanları, bilgi birikimi ve teknik ekibiyle karşılayan ve sorun yaratan değil çözüm bulan bir danışmanlık sistemi öneriyoruz. Bize göre kar, müşterilerimizin memnuniyeti ve ilişkilerimizin sürekliliğidir.

Misyon

Doğa ve Müşterilerimiz için, çevreye duyarlılık ilkesiyle, çalışkan, yenilikçi, güvenilir ve güler yüzle hizmet vermek ve beraber çalıştığımız faaliyet sahiplerinin ihtiyaçlarına yönelik kaliteli, ekonomik, gerçekçi ve pratik çözümler yaratmaktır.

Vizyon

Sürdürülebilir çevre anlayışı ile sürdürülebilir kalkınmanın sağlanması noktasında ülkemizde öncü kuruluşlardan biri olmak.